N&D Ve Mystic

Miyumiyuu

Mystic mama ishal sorunu yarattığı için N&D ye geçtim, aşamalı geçiş yapacağım ama elimde şu an 1 kilo mystic var ve büyük istimalle bitmeyecek yarattığı problemlerden dolayı hemen geçmek istiyorum N&D ye, kalan mystic'i ara ara değişiklik olması için mamasına karıştırmayı düşündüm? İki mamayı karıştırmak sorun yaratır mı?

7 CEVAP

winrina_

Sokak hayvanlarına verebilirsiniz

Puannti

Mystic'i sokaktaki canlara verebilirsiniz.

Zeynepulku

Ben kedime mama geçişlerini direk yapıyorum problem yaşamıyorum ama sizinki ayni durumda olmayabilir. Paketin arkasında nasıl geçiş yapmanız gerektiği anlatılıyor. Geçiş yaparken 1. Gun
ilk mamanın %75 2.den %25
2.gün
%50 &50
3 gün
%25 %75
4. Gün
%0 %100 şeklinde yapılıyor.
Geri kalani da sokak kedielrine verin cop kenarlarına dökerseniz onlar bulup yerler. Kısır olması problem olmaz zaten uzun varda de yemeyecekelr.

Miyumiyuu

Bizim burada genelde yavru kediler var annelerini hiç görmedim yasaktan dolayı dışarı da çıkamadığım için arayamadım, yavrular yiyebilir mi kısır maması? En fazla 5 - 6 aylıklardır

winrina_

Zararı olmaz sürekli vermediğiniz sürece

Zeynepalex

Az az karıştırıp verin bence birşey olmaz yada sokaktaki canlara verirsiniz.

Pati_28

Karistirmamanizi oneririm sokaktaki canlara verbilirsiniz ama:)