Çoklu Kedili Evlerde Mama Sorunsalı

DoraFiko

Birden fazla kedisi olup ve ayrı mama yemesi gereken kediler için nasıl bir yol izliyorsunuz? Öğünlü besleme yapmadığım için ayrı ayrı verip yediremiyorum.

3 CEVAP

Zeynepulku

Ogunlu beslemek tek çare gibi bence. Diğer türlu kim hangisini yemiş anlamazsiniz. Farklı odalarda ogunku bekleyin bence. Yavru da olsalar ogunku besleyebilirisiniz 5-6 öğün beslrsiniz çok acikmazkar arada

Firuzecik

Benim oglan ne bulsa yiyor onun mama kabi bosaldikca dolduruyorum. Kıza ayri sekilde veriyorum.

DoraFiko

Peki teşekkür ederim mecburen bende öğünlü beslemeye geçeceğim teşekkür ederim