Evcil Hayvan Deprem Çantası Gerekli Mi

Ayben02

Benim bulunduğum bölgede de deprem çok oluyor hatta birkaç saat önce Malatya'da deprem oldu biz de hissettik ve evde kedilerim yalnızdı sarsıntı hafifti ama ben korktum hemen eve geldim ve bizim evimiz birinci kat deprem falan olduğunda hemen dışarı cikabiliyoruz ama yine de kedilerim için deprem çantası yapmam gerekir mi

9 CEVAP

Mehmetkr

Ne olacağı belli olmaz buyuk bir deprem olur evden çıkmaya fırsat bulamadan yıkılır. Deprem çantası abartmadan hazırlamaniz uygun olur bence kuru mama kap ve su koysanız yeter köpek için

Pati_28

Ben youtube dan bu kadını takip ediyorum çok yararlı bilgiler veriyor hemde senin aradığın şeyde burada

Ayben02

Çok teşekkür ederim 😺

Pati_28

Gecmis olsun bu arada:)

Pati_28

Kedi mama ve tarifleride veriyor bayilarak izliyorum:))

Pati_28

Rica ederim😸

Ayben02

Ben bu kadını YouTube da görmüştüm ama bu videosunu görmemiştim şimdi izledim ve çok güzel anlatmış 😺 çok teşekkür ederim ve deprem çantası hazırlamaya karar verdim

Pati_28

Ne demek rica ederim bende hazırlayamadım bizim yavrunun pasaportu daha yeni cikti aşısını dün yaptirdigimiz icin onun kopyasını cikarticaz işte :)neyse yardim edebildiysem sevindim 😺