Pro Line Kum Hakkında

cerenhaylaz

Merhaba Pro Line Bebek Pudrası Kokulu İnce Tane Topaklanan Kedi Kumu kullanan ya da bilgisi olan var mı? nasıldır?

5 CEVAP

Anonymus386040

Proline piyasadaki en iyi topaklanan kumlardan bence. Koku tutması da kötü değil. Proline tercih edilmemesinin genel sebebi çok fazla tozutması aslında. Evet tüm bentonit kumlar toz yapar bunu biliyoruz ama Proline'da gereksiz bir tozutma fazlalığı var. Eğer toz sorunu olmasa 10 üzerinden 10 kum bence

cerenhaylaz

@dilangunduz bu tozutma yavru kedime zarar verir mi peki ?

Anonymus386040

Elbette verir. Kedi kumu kazarken toz havaya kalkıyor ve kedi onu soluyor. İleriki zamanlarda ciğerlerinde bir problem çıkma olasılığı çok yüksek maalesef. O yüzden tozu en az olan kumları almayı tercih ediyorum. Gerekirse topaklanması kötü olsun ben zorlanayım o hiç problem değil, yeter ki kedimin sağlığı ile oynamayayım

Ayben02

Ben de su an kullanıyorum topaklanmasi iyi koku tutması da fena değil benim kedim bu ara ishal olduğu için aşırı koku oluyor ama aynen @dilangunduz un dediği gibi tozutmasi var her bentonit kum gibi oyuzden ben pelete geçmeyi düşünüyordum kullananlar memnun

Ozge00

Ben pelet tavsiye ederim, tozutma yok. Etrafa da kum gibi dağılmiyor. Tuvalete de atılabiliyor. Kediye zararı yok.
Kumların cogu az cok tozuyor, kum sonuçta.