Yavru Kedim Mama Yedikten Sonra Bazen Hıçkırıyor

senatsn

Yavru kedim mamasını yedikten sonra bazen hıçkırıyor çok obur bir kedi beslenmesine dikkat ediyorum miktarınca yemesini sağlıyorum fakat bazen mamadan sonra hıçkırık tutuyor bu normal midir?

4 CEVAP

alabalik32

Hızlı yiyiyorsa o yüzdendir.

Pati_28

Evet normaldir benim yavru kedimde su içtiğinde hıçkırıyor merak etmeyin

damladamlaxx

benim kedi de öyle özellikle yaş mama verince o kadar hızlı yiyo ki hıckırıyo sürekli

Ozge00

Çok hızlı yiyorsa slow-eat denen kaplar var. Yavas yemsine yardimci oluyor. Onlara bakabilirsiniz. Benimki de hızlı su içince hıçkırıyor bazen :)