Kakasında Kan Var

Merhaba, kedim sanırım yabancı bir cisim yedi, kakasının sonunda kan geliyor. Bu durum beni üzüyor. Doktorumuz yavaş yavaş gideceğini söyledi yabancı şeyin ama ne kadar sürer bu durum? Veya ne yapmalıyız? Önerilerinizi bekliyorum

3 CEVAP

Nanelimon44

Senin kesin kanlı isal olmuş benim kedim de oldu vet. İmiz iğne yaptı iyileşti. Kanlı isal tehlikelidir başka vet. Lere göster acilen

İshal değil ama, sadece sonda bu geliyor

miya11

yabancı cisim yutma ihtimali varsa ona göre iğne yapıyolar kesinlikle vet. değiştirmeniz gerek