Kedim Yataklara İşiyor

Burakvural

1 yaşında dişi kedim kaşla göz arası yatağa işiyor sürekli değil ama bazen sık sık yapıyor sonra bırakıyor 2 hafta sonra tekrar işiyor nedeni ne olabilir

5 CEVAP

incirreis

Herhangi bir idrar yolu problemi yoksa sizi protesto ediyor. Tuvaletin konumu/temizliği/kediye ilgisizlik gibi etkenler rol oynayabilir.

senaau

Kısır mı kediniz

Ozge00

Nadir de olsa disi kediler de koku birakabiliyormus. Acaba kizginlik belirtisi olabilir mi?

Elifke

  1. kısırlaştırmalısınız. kokusunu bırakıyor.

  2. kısırsa, Jackson Galaxy'ye göre kendi kokusunun sizinki ile karışması için yapıyor. Jackson Galaxy bunun (kedi psikolojik ve fizyolojik olarak) tamamen sağlıklıysa bir sevgi göstergesi olabileceğini söylüyor. Ama bu durumdaki kedi sayısı sanırım çok az.

Tahminim kediniz kısır değil.

Burakvural

Kedim kısır değil dişi