Kedimin Kulak Isısı

smyozdmrr

Yeni kedi sahiplendim hic bir tecrübem olmadığı için sormak istiyorum . 2 haftadır bizimle . Bazen kulaklarinin sıcak bazen soğuk olduğunu fark ediyorum . Bu bir sorun mudur yoksa kediler öyle mi

2 CEVAP

Elifke

tüyle kaplı oldukları için nispeten tüysüz yerleri kulakları ve patileri. ve vücut ısılarını bu noktalar sayesinde dengeliyorlar. kedilerin terleyen tek yerleri bildiğim kadarıyla patileri mesela.
yaşadığınız şey tamamen normal.

Kultigin

Normal bir durum. Çok hareket ettikten sonra vücut sıcaklıkları artıyor belki o zamana denk gelmiş olabilirsiniz.