Sokaktakiler İçin Lezzetli Uygun Fiyatlı Mama

darwinnnnn

malum kış geldi çattı kendi kedimin mamasından veriyordum ama artık nd mamayı sevmemeye başladılar o yüzden ayrı mama almayı düşünüyorum sevebilecekleri günü kurtarmalık uygun fiyatlı mama önerir misiniz

10 CEVAP

Ozge00

Bizimkiler genel olarak reflex, pawpaw, mystic seviyorlar. Felicia da seviyorlar. Golosi kullanırken onlara da verdim, onu da sevdiler. Sanırım aç oldukları için pek yememe durumu olmuyor.

Anonymus386040

T-e-m-i-z mama sitesinden Mito alabilirsiniz sevmeyen kedi görmedim. Aynı zamanda Reflex, NewCat, Enjoy, Proline da olabilir bunu da seviyorlar

Bahçede baktığımız 7-8 tane kedi var geçen kış enjoy aldık beğenmediler çok. O bitince jungle 15 kg kuzulu aldık bayılarak yiyolar su an

winrina_

Yere değilde duvar üstlerine koyulabilir.Kap o kadar sayıda kediye zor yeter :/

darwinnnnn

golosiden memnun muydunuz

Findikthecat

Mito oneririm

didarkardes

Sokaktaki kedilerin mamalarını nereye koyuyorsunuz yere mi yoksa bir kaba mı? Birkaç kere kedimin mamasından verdim onlara ama koyduğum bütün kapları attılar

Zehratosun

Herkes alınması gerekeni yazmış bende asla alınmaması gereken sokak kedilerinin bile yemediği o markaları yazmak istiyorum aro ve pawpaw Kesinlikle berbat sokak kedisi bile yemiyor

darwinnnnn

ben köşelere yere koyuyorum kapları atıyorlar diye insanımız duyarlı değil malum :(

Zehratosun

Herkes alınması gerekeni yazmış bende asla alınmaması gereken sokak kedilerinin bile yemediği o markaları yazmak istiyorum aro ve pawpaw Kesinlikle berbat sokak kedisi bile yemiyor