Mystic??

yelizsenol

Merhaba mysticle alakalı çok fazla bilgi kirliliği var gibi geliyor ama kullanmış olanlar ve içerik hakkında bilgisi olanlar cevap yazarsa çok sevinirim. İçerik efsane iyi görünüyor ve fiyat çok uygun.(sanıyorum yerli malı olduğu için) ama ishal, kusma vb gibi şikayeti olanlar da azımsanmayacak sayıda. Eğer mystic önermeyecek arkadaşlar olursa aynı segmentte ikame önerileri var mıdır?

27 CEVAP

Ozge00

Ayrıca ayni firmanin pawpaw mamasi var, ona da et yazmışlar yeni farkettim. Üstelik o mysticten daha ucuz. Et içerdiğini hic sanmıyorum. Belki mezbaha artıkları kullanıyorlardir, bilmiyorum. Cokta güvenim yok yani mamalara.

fetihh1453

pawpawda et yazmıyor özge kurutulmuş balık proteini falan yazıyor

içeriğe bakarken güvenilir sitelerden bakmanızı tavsiye ederim

Ozge00

Fetih bey hermosun kendi sitesinden bakin, acikca et yazıyor.
İki mamayı karşılaştırmadim, oyle anlaşıldı ise eger. Sadece pawpaw dusuk fiyatli, mystic ona göre pahalı. Her firma her bütçeye göre mama üretiyor elbette onda sıkıntı yok.
Ayrica amacim kötülemek de değildi. Memnun kalmadigim dile getirdim. Güvenmediğimi de söyledim çünkü dediğim gibi değerlerinde düşüş yaşandı, veterinerimiz bunu mamaya bağladi. Ki bizde bu şekilde düşünüyoruz. Kedimin burnu pembeden beyaza döndü. Her kedide farkli olur tepki ama bizde bu şekilde oldu. Değerlerinin dusmesinin normal olmadığını düşünüyorum.

fetihh1453

zaten mamanın kediyle alakalı olduğunu söyledim

bey değilim bu arada

Ozge00

Ne demek istediğiniz anlamadım şuan

fetihh1453

pawpawın kendi sitesinden bir kaç mamaya baktım ve kurutulmuş .... proteini diyor
siz doğru şeye baktığınıza emin misiniz

fetihh1453

bunda yanlış yazılmış içerik çünkü diğerlerinin hepsinde protein yazarken bunda et yazması zaten mantıklı gelmez

içerik bakarken bir kaç siteden karşılaştırmam daha mantıklı bi karar olur

Ozge00

Balıklı da proteini yazıyor

Ozge00

kendi sitesi öyle yazmis, kendi sitesinden baktım. Baska yerden bakmadım

Ozge00

Bende farkedemedim alerji olduğunu. Veterinerler de uyuz, mantar diye oyaladı.
Sorun su ki bizde de tüy dökümüne iyi gelmişti. Hatta burda da cok kez dile getirdim ama alerji de yapti ayni zamanda. Kullanmayı bıraktık, 1 hafta civarı oldu şuan kaşıntı yok yara yok bir sey yok. Ayni zamanda hem tuy dökümüne iyi gelmesi hem de alerji yapması tuhaf cidden anlayamadim gitti :D