Kedi Ayağımı Isırdi

Po2ya

Bugün sokakta her zaman sevip beslediğim kedi istemeden ayağımı ısırdı. Sizce bir şey olur mu gerçekten çok korkuyorum. Malum durum belli Corona vakaları gün geçtikçe artıyor hastaneye de gidemem çok tehlikeli sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin

7 CEVAP

fetihh1453

bir şey olmaz korkmayın

senaau

Sürekli gördüğünüz tanıdığınız hayvansa korkmayın birşey olmaz. Zaten canı yandığı için pati atmış saldırma amaçlı değil.

senaau

Pardon isirmis.

hk9294

Hayvanın durumunu gözlemleyin, 10 gün sonra hala hayattaysa sorun yoktur. Zaten aşı olmaya gittiğinizde de 10. günde hayvan sağlıklıysa son dozu vurmaya gerek görmüyolar.

sorun olmaz korkmayın:)

winrina_

İstemeden ısırdı derken?Derin bir yara mı var?

Po2ya

Bacaklarıma surunuyordu ben de seviyordum ancak beni hareket ettirmiyor sürekli bacağıma dolanıyordu yürümeye çalışırken yanlışlıkla hayvanın ayağına bastım derin bir yara değil sadece küçük kırmızı bir nokta oluştu