Güvenilir Firmalar

Mama seçerken içerik dışında üreten firmada önemli bence.Mesela mystic önerilmiyorsa paw paw a da çok iyi denemez.Ben bu şikayetler yüzünden hermospet ve mamalarını almama kararı aldım.Sadece dr.sacchi alabilirim onuda şadanlar altında üretiyolarmış.Benim en güvendiğim firma şimdilik pelagos.Yani felicia ve jungle mamalar.onun dışında liderpetfood'da fena değil.sizce hangi firmalar iyi hangileri değil?

5 CEVAP

Mehmetkr

Şadan ne demek

Mehmetkr

dr.sacchi alabilirim onuda şadanlar altında üretiyolarmış
Böyle demiş sadanlari neden istemiyor ki iş yaptıkları diğer firmalar çok kaliteli firmalar sizin dediğinize göre.
Teşekkürler bilgi için

Mehmetkr

Anladım çok teşekkürler

winrina_

Şadanlar acana ve orijeni ve gimcat i Türkiye'ye ithal ediyor.türkşueye getirten dış ticaret markası

winrina_

Olay tam öyle değil aslında.Şadanlar kendi markasını çıkarmış ve bu mamayı Hermos Pet'ten üretmesini istemiş.Arkadaş Hermos Pete bek güvenmiyor sanırım ama şadanlar ürettirdiği için alabilirimde diyor.

Bu arada orijen ve acabayı champion pet food üretiyor ve şadanlar aracılığı ile ülkemize getiriliyor