Kedinizin Garip Huyları Var Mı?

Anonymus386040

Öncelikle herkese merhabalar iyi akşamlar. Merak ediyorum sizin kedinizde de benim kedim Bülent'teki gibi değişik huylar var mı. Benim kedim Bülent'in en değişik huyu ne bulursa kendini doluyor. Poşet, yorgan, çarşaf, örtü vs. hiç farketmez kendini dolayıp uyuya kalıyor. Bir gün ben farkında olmadan kendini sıkıştıracak diye çok korkuyorum. Sizin kedinizde de var mı böyle garip huylar?
(fotoğrafta kendini poşete sarmış örneğin)

11 CEVAP

kaanpolat

Mutfak lavobosunun içinde yatıyor psikopat. Tırmalama tahtası yerine koltukları tırmalıyor. Bide normalde hiç oynamadığı zilli topuyla özellikle beni uyandırmak için saat sabah 7 de oynuyor

Ozge00

Fotoğraf o kadar komik ki :D :D

Ozge00

@denizygt benimki de oyle cidden. Tırnağı ile haliyi kaldirip altına giriyor. Yatağın icine falan da giriyor. Üzerine basarim diye korkuyorum. Paranoyak gibi örtüleri kaldirip oyle oturuyorum :D

Anonymus386040

Ruh halimi yansıtıyor bu fotoğraf :D
Komik momik ama ben farkında olmadan nefessiz kalır diye çok korkuyorum. Gerçekten çok korkutucu. Ne bulursa içine giriyor, doluyor kendini.

Ozge00

Benimkinin saklaa huyu var ne yazik ki. Bir gün evde aradik saatlerce yok. bir baktik koltuğun altıni delmis orda yatıyor. Hani insan bir bakar bunlar niye beni çağırıyor diye :D
Olur olmadik yerlere saklanma huyu var

Ozge00

Aa evet o da sıkıntı, siz yokken kendini dolayabilecegi şeyleri kaldırmak lazim o zaman

Anonymus386040

Öyle yapıyorum zaten. Gece yatmadan önce evde kendini dolayabileceği ne varsa dolabın içine saklıyorum öyle yatıyorum. Tam yaramaz ya

Findikthecat

Posetlerin icine giriyor biz onunden gecene kadar duruyor biz gecincede ayagamiza atlayip kene gibi yapisiyor birde dolaplarin ustune cikip esyalarin icine giriyor :)

Nanelimon44

Uyumak için yumuşak yerler arıyor olabilir benim kedim de yatağa koyunca afedersin işiyor

Irms

Fotoğraf harika ahshahahhaha

Denizygt

Benim kızımda klim,paspas ve yorgan altlarına girip oynamayı çok seviyor zaman zaman aniden yürürken yerde kabaran bişi görmek ürkütücü olabiliyor bigün ezmekten çok korkuyorum zilli tasmayıda takamıyoruz taktırsa en azından sesi duyulur :)