Köpek Sahiplendirme

Mehmetkr

Antalya Manavgat civarında yaşayan vardjr belki diye yazıyorum. Aydınevler mahallesi civarında sahipsiz Belgian Malinois cinsi köpek gördük fotoğrafı olmadığı için ilanlara koymadım. Uysal bir köpek belli ki eskiden sahibi varmış. Cinsiyeti erkek. Yanımda kendi kopegim olduğu için yaklaşmadim o saldirmadi ama riske girmiyim dedim. Omuz boyu 70 cm civarı bir köpek. Yaşını tam bilmiyorum ama 3 yaşından büyük değil. Çok guzel bir köpek burda sürüyle köpek var o köpegi öldürürler o yüzden sahiplendirmek istiyorum cins olduğu için sahiplendirdigim düşünülmesin. 18 yaş üstü ve önceden köpek beslemiş kişilere sahiplendirilecektir.

5 CEVAP

Ozge00

Instagram üzerinden de Antalya'daki sahiplendirme sitelerine yazabilirsiniz. Daha çok kişiye ulaşır

Mehmetkr

Büyük ihtimalle safkan, herhangi bir ücret talep etmiyorum.

Mehmetkr

Sahiplendirmeme yardımcı olacak veya sitelerde paylaşacak arkadaşlar var mı?
Köpek şuan serbest ama bulmam 1 saatimi almaz. Yarın fotoğrafını çekebilirim. Bu arada en az 30 kg bir köpek.

Mehmetkr

Evet ama fotoğraf isterler diye henüz oralara yazmadım

Mehmetkr

Bu arada teşekkürler cevabınız için