Vetlife Ultrahypo,, Hills Z/D Kullananlar Bakabilir Mi

SBKart2207

Kedim cok sert kaşınıyor ve cok yalaniyor. Yaralari boynunda kulaklarinin dip arka kısmında ve ensesinde . Sert kabuklar var. Kaşımaktan yaptığını düşünüyorum. Ben alerjisi olduğunu düşünüyorum. Veterinere de danisacagim. Kulllananlar var mi . Memnun kaldınız mi . Ya da kedisinde de ayni.sorunlar olan var mi. Nasıl başa çıktınız.bu arada kac tlye aldınız fikir olmasi acisindan soruyorum

4 CEVAP

Ozge00

Egzama da olabilir. Uzman birinin bakması lazim detaylı olarak. Geçmiş olsun tekrardan

Anonymus386040

Normal mamalara göre biraz daha pahalı onu söyleyebilirim. Örneğin normal Hills mama 150 liraya satılıyorsa bu seriler 180'den aşağı satılmıyor.

Hills ve Royal Canin öneririm. Hasta kediler için ürettikleri mamalar gerçekten harika etkiler yaratıyor. Ben de kullanmıştım zamanında. Bu 2 markanın hasta kedi mamaları serisinden memnun olmayanı görmedim hiç

Ozge00

Merhaba, geçmiş olsun. Ayni sorum mi bilmiyorum ama benzer geldi yazmak istedim.
Bizim mama kaynaklı alerji olmus, bacağında vardi sadece ama gecen gun ayaginda da olduğunu farkettim. Biraz daha gec kalsaydım sanırım birkaç yerine daha sıçrardı. Mama kaynaklı olduğunu düşünüyorsaniz mamayı değiştirin ilk. Tavuklu mama ise balıklı veya kuzu etli mamaya da geçebilirsiniz. Bazen tavuk da alerji yapabiliyor. Test biraz pahalı ama yaptırmak isterseniz direkt onu yaptırmak da iyi olur en azindan ne alerjisi olduğunu anlarsınız. Ama imkaniniz yoksa suan mama değişimi ile başlayın derim. Biz mama değişimi yaptıktan bir iki gün sonra kaşıntısı azaldi, kasindigi icin yara yapmisti o bölgeyi o da gitti. Şuan hiçbir şeyi yok, 1 haftayı geçti sanırım mama değişeli. Tuyleri bile çıktı.
Mama hakkinda fikrim yok hic kullanmadım maalesef.

SBKart2207

Evet veterinere gittiğimizde bı soracağım. Umarim hemen sorunun kaynagini bulabilirim. Kasindikca daha kötü yapıyor.