Dudaginda Şişlik

Betlk

şişlik ve morluk oluştu nedeni nedir acaba bilgisi olan var mı ilk bir yere çarptı hızını alamayıp sonra diğer tarafta öldü acaba uyurken mı çarptı hiç farkında değilim veterinere de gidemiyorum karantinadayım

2 CEVAP

suledoruk

Dudağında bizde de şişlik olmuştu baya şişip morarmıştı veterinerimiz %90 bir yere çarpmaktan kaynaklı demişti sonradan kendi kendine geçti zaten. Bir yere çarpmış olma ihtimali yüksek

Betlk

Çok teşekkür ederim çok korktum bisey oldu diye bisey yapamamak çok zor herhangi bir şey kullandınız mı acaba dudağı için