Jungle

winrina_

Kullanan var mı?

5 CEVAP

Pati_28

Kediniz icin mi mama onerisi sordunuz?

Anonymus386040

Sokak kedileri için alabilirsiniz en azından aç kalmazlar ve tadını beğenirler. Ama içerik olarak kötü bir mamadır söyleyeyim

Pati_28

Ben kullanmiyorum ama dokaka hayvanlarina aldigim olmustu kotu bir mama degil

winrina_

Yok kendi kedime değil.Sokakta düzenli beslediğim kediler için son bikaç eleme yaptım eğer mama alma zamanına kadar indirim bitmezse dr.sacchi ve prochoice biterse herhangi bi maöa ve mystic alacapım.twşekkür ederim bu arada

NURSENA123

bence sokak kedileri için gayet iyi