Kanlı İshal

Sut_lac

Arkadaşlar sokaktan üç aylık yavru kedi aldım eve geçici olarak. Kanlı ishali vardı.Veterinere götürdüm iç parazit yutturdu. İki tane daha parazit hapı verdi, iki gün daha ben evde yutturdum yavruya. Ayrica probiyotik veriyorum veteriner önerisiyle sabah aksam. Bu sürede İki gün boyunca yemesi için digestive care ıslak mama verdi. Kuru mama hiç verdirtmedi bu sürede. Kan yok şu an ama hayvan hala ishal. İki gün geçti biraz kakanın normale dönmesi gerekmez miydi. Yoksa veterineri mi değişmeliyim ... geçmeyen ishalle karşılaşan oldu mu daha önce?

2 CEVAP

Benim kediler1 ayı aşkın ishal oldular bu sürede dışkılarında kan olduğu da oldu. Kan için flagly diye bir şurup verdi. 3 gün üst üste antibiyotik iğneleri yediler işin sonunda ishalin sebebinin haşlanmış balık ve balık suyu olduğu kanaatine vardık. Balıgı kestik sürekli yaş mama yediriyorduk kuruya geçtik artı Hill's in biome mamasını kullandık kısa sürede topladılar. Ancak sanırım mideleri hassaslasti en ufak yumuşak yiyecekte dışkı da anında yumuşuyor.

Tuanaltnsk

Mama olarak kaliteli mama kullanın. En ufak kuşkunuz varsa veterineri değistirmenizde iyi olur