Narkoz Etkisinde Aşırı Acı Miyavlama Ve Kanatarak Isırma

Simgebykl

Kedim narkoz etkisinde hala başını tam tutamıyor saklanıyor bir yerlere kısırlaştırıldı. Çok acı bie şekilde miyavladı ve kolumu kanatırcasına ısırdı zor kurtardım kendimi. Normal mi bu acı cektiği icin mi

8 CEVAP

Ozge00

Bize ilk günler yapıldı, bildiğim kadari ile de Burdaki kişilere de aynı şekilde yapılmış. Neden acaba pazartesiye ertlediler anlamdım. Neyse onu geçtim, bizim vet ilk gun narkoz etkisi nedeniyle cok agri hissetmeyecegini soyledi. Agri değil de belki stres korku Kaynakli yapmış olabilir. Baska zamanda aci aci miyavliyor mu ?

baranertaga

Benim kedimde ilk karma aşısı yapıldığında böyle olmuştu dokunduğumuzda bağırıyordu ve hep bir yerlere saklanıyordu bu durum 24 saat devam etti sonra kendiliğinden düzeldi

Ozge00

Agri kesici de vermisler zaten. Endişelenmeyin derim. bir iki güne bir seyi kalmıyor, bu hallerini bile unutuyorlar :)
Kuytu köşeye saklanmasi da cok normal. Bizimki de ayni sekildeydi. Hatta dolabin icine girmiş, evde deli gibi aradik bulamamistik. Hepsi geçecek.

Ozge00

Agri kesici antibiyotik vs yapılmadi mi acaba?

Simgebykl

Pazartesi antibiyotik tedavisi uygulanacağı söylendi

Simgebykl

Hayır sadece bir kere yapıldı ağrı kesici ilaç verilmiş umarım korkudur çünkü onu öyle görünce benimde canım yanıyor saklanıyor kuytu köşeye. Teşekkürler cevabınız için

Simgebykl

Bir kere miyavladı* olacaktı

Simgebykl

Teşekkür ederim arkadaşlar, yüreğime su serptiniz resmen. Bir kaç saattir ağlıyordum onu öyle görünce:(