Tavuksuz Ve Mümkünse Mısır, Mısır Gluteni Ve Buğday Gluteni Olmayan Kısır Kedi Maması Var Mı?

beyzaulu

Kedim 3 yaşında erkek ve kısır. Tavuk alerjisi var ve sanırım mısır, mısır gluteni ve buğday gluteni alerjen oldukları için onlara da alerjisi var çünkü maması tavuklu olmamasına rağmen kaşıntı ve döküntüleri var. Bir süredir araştırma yapıyorum ama bir türlü bulamadım. Tavuksuz yetişkin mamaları var fakat onların da protein oranı yüksek, böbrek sorunu çıkarabilirler. Öneriniz var mıdır?

5 CEVAP

winrina_

MyStic kısır maması olabilir

zibityus

nd orijen acana bravery fitmin bunlarda vardır

winrina_

Nd,acana,orijen bunlarda protein oranı çok yüksek değil mi?

elifozzdemiir

hipoalerjenik mamalar var onlara bakabilirsiniz

Verdatrtp

Merhaba Felicia kuzu etli az tahıllı Hypoallergenic kedi maması var isterseniz bir bakın