Mama Kabı

aycacetin2472

Arkadaslar kedim. Mama kabindan yemiyo. Fakat. Elimden hapur hapur yiyo. Asagida. Mama kaplarinin fotograflarini koyacagim. 2 sindende yemiyo. Sık sık. Yikıyorum pis birakmiyorum. Nedeni. Nedir acaba acil. Cevap. Verirmisiniz artik korkuyorum. Neden yemiyo ya

8 CEVAP

dollfacepersian

Plastik kaplara mamanın kokusunu sindiğini ve zamanla bu konunun hoş olmayan bir hal alıp kediyi rahatsız.ettiğini okumuştum. Ayrıca hiç hijyenik değiller. Birde kapların alçak olmasını istemiyor olabilir. Yerden yüksek metal veya porselen bir mama kabı almanızı öneririm

milodelisi

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/trixie-kedi-seramik-mama-su-kabi-03lt11cm-bej.html bende bundan var, 2 senedir kokusuz bir şekilde kullanıyoruz, değiyor verilen paraya:) Hemde çok tatlış değilmi?

polo

bende aynı şekilde düşünüyorum mamalar için en iyisi porselen derin kaseler su içinde cam kaplar en saglıklısı bide ayrıca elinizden beslemeniz aranızdaki bag için önemli ama alışınca bunu sürekli ister ve si yokken yemek yemez bu huyundan vazgeçirin

Nayeli

Evdeki bi seramik kase de olabilir. Veya cam. Küçük olmasın da... mesela benim bi kedim kase de sevmiyor . Plastik servis üzerinde yiyior hanım. Düz zeminden yemeyi seviyor

hazalsenol

Ben evdeki cam tabaklarda veriyorum illa bir mama kabı almanıza gerek yok ancak illa alacaksınız plastik bize nasıl zararlıysa onlara da zararlı

aycacetin2472

Cevaplariniz icin tesekkurler arkadaslar. :))

tahare

Bıyıkları değmesin yeter

aycacetin2472

Peki tesekkurler en yakin zamanda. Metal bir kap alacagim :))