Fakir Ruhlu Kedi :D

Findikthecat

Selam findiga kedi evi almayi dusunuyorum suan bir tane minik bir kedi kulubesi var onda yatmiyor bir baktim evde kutu bulmus icinde yatmis uyumus halada icinde acaba ev alsam yatarmi bosuna vermek istemiyorum boyle kedisi olupta yatan varmi :l gercekten tam bi fakir ruhlu :D gidip o kadar para verdim oltaya gitmis ayran pipetiyle oynuyor HSJSKSKSHDH

12 CEVAP

Melodiecem

Ha bir de sizinki pipet konusunda iyiymiş. Ben yine kendi ellerimle cicili bicili bir olta hazırladım kendisine ve PİPET ÇÖPÜYLE oynamayı tercih etti, benim oltanın yüzüne bakmadı bile ahahahahs

Seymaaacaan

Kedim onun için yaptığımız eve hiç yatmaz :( ama etrafta kargo poşeti görsün içine girmeden duramaz saatlerce içinden çıkmaz :)

Melodiecem

Boşuna para vermeyin derim. Hazır yataklar mı almadım, kendi ellerimle mi hazırlamadım... Hepsi boşa gitti. Paşa gönülleri nereye yatmak isterse oraya yatıyorlar ve genelde bu istedikleri yer, bizim istediğimizden çok farklı oluyor hahah Ama illa estetik, cici bir şey olsun derseniz bir de kedi naneli sprey almanızı öneririm. Aldığınız yatağın üstüne sıkarsanız oradan ayrılmayacaktır :)

Findikthecat

Hahaha bende pembe pembe tuylerden hazirladim olta gitti pipetle oynadi hsdbdnkdkd

Melodiecem

Bu çocuklar resmen bize inat yaşıyorlar yahu ahahahahhs

Gmz91910

Benimki sebze kasasında yatıyor:D

winrina_

Zaten kediler köpekler kadar evcil değil bence.Yarı evciller.Kafalarına göre takılıyorlar

sforselin

Benimki de bayılır kutulara. Ama aynı zamanda tam bir ağaç kedisi. Dolap üstlerine, raflara çıkmaya, bir yerlere tırmanmaya bayılır.
Yine de favori yeri evi. Pencere kenarında dışarıyı izleyebileceği bir yerde duruyor bizimki. Geceleri çoğunlukla orada uyur. Şu anki geçici kedim de aynı. Dolap üstlerini seviyor ve ev de hoşuna gitti.
Biz Modi'min karakterini bilmiyorken satın almıştık ama şanslıymışız. Siz kediniz yüksek yerleri mi daha kapalı alçak alanları mı seviyor gözlemlemişsinizdir. Yüksekleri seven biriyse ben tavsiye ederim.

sugartgecat

ne demisler kediye alınan her sey ölü yatırımdır..

Adanurr

Ben kedime kışın zigon sehpadan ev yapıyorum. En minik olan sehpanın altına sandalye minderlerinden birini koyuyorum (veya battaniye). Sehpanın üstüne yanlarını kapatacak şekilde battaniye seriyorum. Geçen yıl da yapmıştım aynısını. Bu akşam aklıma geldi yine yaptım hemen girdi yattı çıkmıyor şimdi. İçerisi karanlık olduğu için rahatça uyuyor. Ve orta bir yere değil de kenara bir yere koydum içinde rahat rahat yatıyo :) Kedi evine hiç gerek yok, yere battaniye koysam ona bile yatıp uyuyo. Öyle lüks evlerde yatamaz benim oğluşum :D

emiragacci

kediler karanlık küçük yerlerde kendini güvende hissediyor o yüzden kutuları seviyor.

sforselin

Canım evladıma aldığım ve kullanmadığı bir tek şey yok sanırım. Mamalar sayılıyorsa bir kere kırmızı etli yaş mama almıştım onu yememişti sadece :D