Kedinize Ödül Maması Veriyormusnz

Gmz91910

Merhaba kedinize ödül maması veriyormusnz?yavru kediler için 6 adetten fazla verilmemesi gerekiyormuş.

8 CEVAP

emiragacci

Gimcat ödül mamaları vitamin olduğu için sürekli veriyorum.

sforselin

En sevdiğim şeylerden biri ödül maması alıp denetmek :) Arkadaki önerilen miktarın aşılmaması lazım ama. Kilo aldırabilir ya da mamasından az yiyip alması gereken besini tam alamayabilir. Çok seviyor olmaları hoşuna gidiyor insanın ama kontrollü olmak gerekiyor. (Ben yapabiliyor muyum bunu? Hayır bkbjb)

Denizygt

Ek gıdaların yanında ödül mamasıda veriyorum Dreamires in ödül mamalarını çok seviyor kızım ama her zaman vermiyorum tabi

Verdatrtp

gimcat ödül maması var puding gibi olandan veriyorum ara sıra, çok seviyor aynı zamanda içinde kalsiyum vitamin falan da var neden verilmesin

winrina_

Ödül maması yerine bazen ciğe gibi et ve ürünleri veriyorum yada nadiren peynir.Bazende ödül maması

Ben vermiyorum , denedim ama bizim dombik sevmiyor ne yaş mama, ne ödül ne malt hiç bi şey yemez somurtkan:)

Aysglylmz

Ben onayladığım bi hareket yaptığında yeşil zeytin yada peynir veriyordum. Böyle yaparak kahvaltı masamızdan uzaklaştırmayı başardık. Ödül mamasını ilk kez bugün aldım ama ne kadar etkili olur bilmiyorum.

Littlecats

Vermiyorum