Properformance

winrina_

Bu mama hakkında hiç soru açılmamış.Mama ile ilgili çok sorum oldu ama bu mamayla ilgili hiç yorum görmeyince dayanamadım :)

http://www.smyrnapet.com/premiumkedikuzu

Sokak kedileri için tam karar verdim karşıma bu mama çıktı :)

7 CEVAP

Ozge00

İçeriği felicia, prochoice ile hemen hemen ayniymis. Ben hiç duymadım bu mamayı, kullanana da denk gelmedim henüz. Uygun fiyatlı ise kullanılabilir

winrina_

Evet felicia ve prochoicele hemen hemen aynı olup daha ucuz olunca insan denemek istiyor.Teşekkürler cevap için :)

Findikthecat

Biz kendi kedimiz icin almistik begenmisti ama daha mamanin yarisina gelmeden bikti mamadan yememeye baslamisti

winrina_

Evet felicia ve prochoicele hemen hemen aynı olup daha ucuz olunca insan denemek istiyor.Teşekkürler cevap için :)

winrina_

Biz bi mamayı en fazla 3 ay kullanıyoruz sıkılmazlar diye umuyorum