Purina One Yavru Kedi Maması

Gmz91910

Purina one kedi maması nasıl? Kullanan var mı acaba

5 CEVAP

winrina_

İçeriğinde maalesef çok tahıl var

Gmz91910

Hiç denemesem daha iyi ozaman:)

sforselin

Diğer seçeneklerin ne olduğuna göre değişir. Market mamaları ortalamasının üstünde bana kalırsa. Alternatifler diğer market mamalarıysa olabilir bir seçenek bence.

Verdatrtp

Purina genel olarak kötü bir marka değil bence de market mamaları ortalamasının üstünde. Evet içinde tahıl var bir süre yavru kedim için kullandım, çok mu tahıl vardı oranı içeriği nasıldı hatırlamıyorum ama kedimin en severek iştahla yediği mamaydı şu ana kadar. Sonra tahılsız alın diye çok dendiği için N&D ye geçtim o da yavru kedime ağır geldi ve alerji yaptı veterinerim değiştirmemi söyledi en azından purina ile beslenirken böyle sorunları yoktu kedimin

winrina_

Tabikide diğer market mamaları ile kıyaslandığınd daha iyi ama tek başına bakıldığında içeriğinde gereğinden fazla tahıl var.Mesela sadece pirinç falan olsa olabilirdi.Yada mısır ve pirinç gibi