Kedime Hangi Mamayı Vermeliyim?

Aysglylmz

Merhabalar veterinerden sahiplendiğimiz oğlumuz için mama almayı düşünüyoruz ama bi türlü karar veremedik. Genel olarak iştahlı bir kedi ama yeni doğduğunda araba ezmiş ve 2 ameliyat geçirmiş. 2 arka patisini kalçaya bağlayan kemikleri yok. Bu nedenle kemik yapısnı güçlendiricek sağlıklı büyümesine yardımcı olucak bi mama tavsiye edip tecrübelerinşzi bizimle paylaşırsanız çok mutlu olurux

9 CEVAP

Verdatrtp

N&D protein değeri yüksek mamalardan

Petlover34

Proplan ve reflex... besin değeri çok yüksek mi :)

Tuanaltnsk

Proplan veya reflex kullanın besin değeri çok yüksek

Aysglylmz

Proplan karşıma çok çıkıyordu hatta e ticaret sitelerine girip kullanıcı yorumlarınıda inceledim. Ama reflexe hiç bakmamıştım. Onuda inceleyeceğim umarım oğlum sever. Çok teşekkür ederim cevabınız için

Royal canin lezzet ödüllü ama yağlı bir mama, uzun vadede kısır kedielrde yağlanma yapıyor :( proplan kaliteli ancak biraz tuzlu, N&D deneyebilirsiniz :)

incirreis

Maddi uygunluğunuz varsa N&D kullanın.

kaanpolat

Orijen yada Acana

Faytekin

Orijen ,Acana ,Nd ,Naturea ,Mera,Bravery,Instict,Britcare(yeni cikan serisi) ,Bozita gibi mamalar arasinda secim yapabilirsiniz.

Littlecats

N&D