Nolur Acil Cevap Kedi Elizabet Yakalığı Şartmı

Leo06

Kedim bugün kısırlastı yemesi tuvaleti vs çok şükür normal ama yakalık onu çok strese sokuyor şartmı veteriner 5 gün dedi

5 CEVAP

Rmysass

Benim veterinerim yakalık vermedi bugün 3. Gun kontrole götürdüm.
Yaladigini soyledim ameliyat yerine baktı gayet iyi gözüküyor yalasin sorun olmaz dedi .
Acaba siz yakaligi düzenli taktınızmi

zibityus

şart

Tuanaltnsk

Çıkartmayın enfekte olur daha yeni operasyon geçirdiyse kesin şart

Findikthecat

Şart cikarirsaniz dikisini patlatir ve bu saatte veteriner bulamazsaniz olme ihtimali var dikisini acarsa

Verdatrtp

Şart tabii en azından birkaç gün