Kedili Evlerde Evin Sıcaklığı Nasıl Olmalı?

Denizygt

Kızımın bebekliği ilk bahar yaz aylarında geçti şuan 7 aylık malum havalar soğudu gün içinde petekler yanıyor ama gece yatarken kapıyorum sabah tekrar açıyorum bu zaman diliminde evin içi biraz soğuk oluyo üşüme ve üşütme olasılığı varmı ?

2 CEVAP

Deniz00

Üşüyen kediler genelde yorganın altına falan gelir :) Yine de belli bir sıcaklığı muhafaza ediyordur ev diye düşünüyorum.

Sorun olmaz cam pencere acık olmasın o kendini soğuktan korur yatagınıza gelir cok usurse girer zaten yorgan altına, dışardaki canlar ne yapsın evdekiler prens prenses maşallah:)