Kedi Kumu Seçimi

dilaraasnn

Ben febreze felight kullanıyorum ama hem fiyatı biraz pahalı topaklanması iyi değil , kumunu temizlerken küçük küçük topaklar dökülüyor temizlenmiyor kumu. Lindo cat almayı düşünüyorum , önerdiğiniz uygun ve iyi kum var mı?

5 CEVAP

Anonymus386040

Alice, Lindocat, Proline, Mırmır, Sanicat

Bunlar deneyip memnun kaldığım kumlar. Özellikle Proline kumun topaklanması çok iyiydi fakat toz yapma problemi vardı

Kedimseker

Bana kalırsa ince parçacıklı almanız yeterli olacaktır kediniz toaletini yaptığında direkt almayın biraz bekletin sonra alın o topaklanacaktir

sforselin

Buradan direkt pelete geçin. Bentonit gerçekten pişmanlıktır. Topaklanan peletleri sırayla denersiniz, tamamen memnun olacağınız kumu bulana kadar.

ElanurAksoy

Biz lindocat ve vancat tan gram memnun kalmadık dokunduğum an dağılıyor çiş, biz şuan QUİK (bentonit) kullanıyoruz, öneririm

elifozzdemiir

dediginiz parcalanma aslinda cogu kumda oluyor o yuzden daha sık disli bir kurek kullanmanizi tavsiye ederim eger ince kum kullaniyorsaniz. onun disinda biz pause kedi kumu kullaniyoruz o kadar memnunuz ki tozlanmasi 8/10 topaklanmasi 7/10 (kalin taneli kullandigimiz icin) koku hapsetmesi 10/10

ayrica lindocat de uzun sure kullandim tozutmasi 7/10 topaklanma 5/10 (camur gibi oluyor) koku 4/10 ben pek memnun kalmadim

denedigim kumlardan en iyi topaklanan proline dı cidden kaya gibi oluyor ama bir sure sonra hic koku hapsetmiyor ve dehset tozutuyor