Kedim Düştü

Cook

Dün akşam kedim camın önünde oyun oynarken perdeye patilerini taktı ondan kurtulmaya çalışırken de yaklaşık 30 santim gibi bi yükseklikten sırt üstü kalorifere düştü. Veterinere götürdüm genel muayne yaptı, görünürde ciddi bir problem yok dedi sadece sırtına dokununca tepki veriyordu, ağrımıştır büyük ihtimalle dedi. İç kanama ihtimaline karşı bir iğne, ağrı kesici ve nefes almada bir sıkıntı yaşamaması adına bir iğne yaptı, 48 saat gözlemlememi söyledi. Eve geldiğimizde rahatlaması için 1 kaşık yaş mama verdim yedi, ondan beri mama yememiş uyanınca fark ettim. Gece birkaç kez yemeye geldiğibi duydum ama çok az yemiş bırakmış sanırım. Neden olabilir? Veterinere götürmeli miyim stresten de yapıyor olabilir mi?

6 CEVAP

sforselin

Bahsettiğiniz yüksekliğin ekstrem durumlar haricinde sorun yaratacağını zannetmiyorum. Benimki de duvara zıplama oyunu oynarken popo üstü düşmüştü bir kere. Bi süre küstü bana. Acısı geçince normale döndük. Sizde de benzeri bir durum olduğunu düşünüyorum

sforselin

Asla açıklayamamışım demek istediğimi kbbkbkb
Hafif bi acısı varsa hala bence yemek yemek için çok istekli olmayabilir demeye çalışmıştım. Ya da yapılan iğnelerden de kaynaklanıyor olabilir

Cook

Bu arada enerjisinde hiçbir sıkıntı yok, koşuyor oynuyor

Cook

Yemek yememe gibi bi sıkıntısı olmuş muydu

sforselin

Çok kısa süreliydi benim dediğim. Az canı yandı sadece. Bir incinme varsa, canı yanıyorsa biraz bence olabilirdi de. Yaş mama deneyin bence bi daha. Duruma göre hekiminizi arayıp bi sorun

Cook

Ay umarım öyledir ya