Bu Soğukta Sokağa Terk Edildi

Mahalleden biri taşındığı için kedisini sokağa atmış bembeyaz bi kedi ama çok korkuyo arabalardan falanda kaçmıyo mama verdım yemedı markete gırmeye calıstı almadılar evede alamıyorum ailem izin vermiyor donmasından korkuyorum ne yapabilirim bi fikriniz varmı geçici veya kalıcı olarak alabilicek biri varmı

8 CEVAP

Sule34

Eve alamıyorsanız da apartmanda yada bi kedi evi yapın (Videoları var oradan bakarsınız) içinde dursun. Ev ortamına alışkın olduğu için dışarıda bu şartlarda mücadele edemez. Kıyamam en azından sahiplendirene kadar böyle yapmaya çalışın.

tahare

Güzelce yıkayabiliyorsanız bi yıkayın. İlan verin inşallah bu tatlıyı sahipsiz bırakmazlar

Duman14

İlan verin

SelinTuksal

Ailenizden geçici bi süre izin almaya çalışın gerçekten donarak ölür sizde çok vicdan azabı çekersiniz ve ilan verin

Yaşını vs bilmiyorum kızmı erkekmı bilgiler eksik oldugundan ilan veremıyorum apartmanda kabul etmedıler korkuyolarmış mahalledeki garaja sığınmış mama vs verdim iyi şuan

Duman14

Vet e götürün

SelinTuksal

bu kedi genç ama kız mı erkekmi attığınız fotolarda görünmüyor. İnternetten bakın cinsiyetin nasıl anlaşıldığına

SelinTuksal

ama şimdi emin olamadım yetişkin olup olmadığından