Ne Zaman Tuvalete Gitsem Kedim Kapida

cerenhaylaz

Tuvalete gittiğimde yavru kedim sürekli kapıda durmadan miyavliyor ama nasıl miyavlamak hiç susmuyor bu neden olabilir

4 CEVAP

mishapamuk

Çok emin olmamak ile birlikte tuvaletimizi yaptığımız zaman savunmasız olduğumuzu düşünüp iç güdüsel olarak bizi korumak için orada beklediklerini okumuştum.

DoraFiko

Bende mishapamuk gibi okumuştum çoğu yerde bence haklılık payıda var. Çünkü kedilerimden biri tuvalete girse diğeri uykuda dahi olsa kalkıp onu tuvaletin önünde bekliyor :) aynı şekilde bizide bekliyorlar

Denizygt

☺️ benim kızımda öyle sürekli. 7 aylık oldu hiç değişmedi kapıyı açıyorum yanıma geliyor öyle susuyor anca, sanırım onları bırakıp bi yere gidiceğimizi sanıyorlar

Buketbayraktar

Benim oğlan da öyle sanki kedi kesiyorlar mahalleyi ayağa kaldırıyor :)