Dışkıda Kan

Aquaa

Kedim giardia paraziti olmuştu diyet mama kullanıyorduk sonrası normal nd ye döndük ve dışkısında tekrar kan gördüm nd mamaya ne zaman dönsek kan geliyor isali yok herkes farklı bır sey söylüyor yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

Seymaaacaan

Her mama her kediye iyi gelmez. Kanlının nedeni mama olabilir. Kedinize iyi gelmiyorsa kullanmayı bırakın

Aquaa

Diyet mamayla nd yi karıştırınca sıkıntı olmuyor bitek nd verince başlıyor. Şu an nasıl değiştirebilirm mamasını tekrar farklı mamaya dönsem yine zarar gelmesınden korkuyorum

DoraFiko

Diyet maması olarak ne kullanıyotdunuz peki. Bizdede buna benzer bi sorun var