Kedim Su Gibi Kustu Lütfen Bakın

ElanurAksoy

Arkadaşlar kedim bir kaç gün önce yemek kusmuştu ama o gün çok yemek yemesinden kaynaklıydı birsürü farklı şey yemişti, veterinerimizde bir problem olmayacağını söyledi, daha az öncede içerideydik abimle birlikte böyle su gibi kustu, hatta suydu sanırım, ağzının etrafı köpük oldu hemen geri temizledi, su olmasını düşündüğüm şeyde hiç rengi yok şeffaf, niçin olmuştur bu?

6 CEVAP

ElanurAksoy

Korkmamızı gerektirecek birşey varmı, en erken yarın götürebilirim kendim veterinere, 20 yaş altının vakti dolduğu için

Deniz00

Tüy kusmaya çalışıyor olabilir mi? Kaç yaşında acaba? Sadece safra kustuğu için köpük köpük olmuşta olabilir. Sürekli tekrarlanan bişey olmadığı sürece sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Siz yine de bir gözleyin hareketlerini mama yiyen yalanan koşturan kedi sağlıklıdır.

elifozzdemiir

bizde de aynisi oldu suyu hizli ictiginde kusuyor

senaau

Benim kedim de aynı şey olmuştu hasta olduğu için yemek yemiyordu çok fazla veteriner hekim safra kustugunu söylemişti birşey yapmadı onun için
Ama sizinki farklı bir durum olabilir en azından arayıp sorun isterseniz hekiminize

sevilay28

Yabancı cisim yemiş olabilir mi

miya11

iştahsızlık ve halsizlik olmadığı takdirde göz ardı edilebilir bi durum olduğunu düşünüyorum su içtikten sonra hoplayıp zıplamış olabilir hızlı su içmiştir her türlü ihtimaller sayılabilir şu an yapmanız gereken 2 3 gün gözlemlemek