Uygun Fiyata Sokak Kedisi Kısırlaştıran Veteriner?

betultekin02

Merhaba. Kampüsteki kedilerimizden dişi bir kediyi kısırlaştıracağız. Anadolu yakasında uygun fiyatlı kısırlaştırma yapan bir klinik arıyoruz. Aynı zamanda ağzında problem var eğer gerekiyorsa dişleri çekilmeli.

3 CEVAP

vodootrela

avrupa yakasında Fatih hayvan hastanesi var bence iyi bir yer çok makul fiyatlara kısırlaştırma yapıyorlar gidebilirseniz orası iyi bir yer.

Seydacelk

Anadolu yakasında Bayrampaşa belediyesi çok cüzi rakamlarla hatta duruma göre ücretsiz kısırlaştırma yapıyor. Parkta yaşayan kedileri de hep kısırlaştırıyorlar ve bilgililer tavsiye ederim.

Seydacelk

Avrupa yakasında pardon* düzeltme