Yetişkin Kedi Sahiplendim Yardım Eder Misiniz

prettypaws

1 hafta önce eski sahibinden dişi bir kedi sahiplendim.onlar felicia somonlu mama veriyormuş.o içeriğe yakın bir mama al proline,dr.sacchi gibi mamalar ona iyi gelmiyor dedi.bende daha iş bulamadım ailem yardımcı olacak.felicia içeriğine yakın ama 15 kg 180 tl civarı bir mama var mı?ben bonacibo alacaktım ama çok kötü yorumlar var.mystic içinde aynı şekilde?yardımcı olur muunuz

6 CEVAP

Ozge00

Her mama her kediye iyi gelmiyor.ben felicia da kullandim mystic de ikisinde de ishal sorunu yaşamadık.muhtemelen ishal yapan icindeki bezelye olabilir, oyle düşünüyorum. Az miktar alip deneyebilirsiniz

senaau

T rend yolda felicia 12 kg Ler 200 lira felan

senaau

Felicia kuzu etlisi 185 TL 12 kg

Ozge00

Properformance de o civarda, içeriği de Felicia bonacibo vs ile ayni hemen hemen.ona da bakabilirsiniz

Ozge00

Felicia ile devam edebilirsiniz. Direkt yeni mamaya geçilmiyor, bazi kedilerde ishal vb sorunlar oluşabiliyor. Eski ve yeni mamasini karıştırmak lazim. Felicia ile devam etmek istemiyorsaniz mystic de alabilirsiniz. Bütçeniz varsa daha farklı mamalar da önerebiliriz

Ozge00

Prochoice da olabilir