Lütfen!!

Lavinia17

3 aylık kedim fip hastası tedavisi maalesef çok pahalı ben tedavinin sadece yarısını karşılayabiliyorum diğer yarisi için instagram hesabi açtim destek olmak isteyen olursa diye instagram hesabı @tarcin.fip
Bir günlük kahve,sigara paranız bile bizim için çok değerli lütfen yardımcı olur musunuz?

1 CEVAP

winrina_

Merhaba maalesef ben yardımcı olamayacağım ama başlıklara lütfen vb değil de tip hastası kedim tatzı şeyler yazın.instagtam, Facebook,twiu gibi yerlerden büyük hesaplara yazın paylaşsınlar