Ankarada Köpeğime Köpek Arkadaş Arıyorum

escr12

KÖPEĞİM DIŞARIDA KÖPEK GÖRÜNCE ÇOK HEYECANLANIYOR VE BU DURUMA ÜZÜLÜYORUM .HİÇ ARKADAŞI OLMADI 3 YAŞINDA TOY POODLE CİNSİ BİR KÖPEK VE ERKEK

9 CEVAP

zibityus

köpek küçük sanırım büyük köpeklerle oyun oynamamalı. aradaki boyut farkı %25 i geçmemeli

zibityus

bir uyarı ısırığı ya da üstüne düşmesi oturması basması gibi riskler var ve kavga da edebilirler bu durumda küçük olan ciddi yara alabilir.

zibityus

her şey anlık olur köpek dünyasında farkedemeyebilirsiniz. üstüne basmasını üstüne yatmasını uyarı ısırığını önceden kestiremezsiniz zaten

Mehmetkr

Anlamadım çiftleştirmek için eş mi arıyorsunuz yoksa birlikte oynasınlar diye köpek mi arıyorsanız. Eğer birlikte oynamaları için ise suru halinde gezmeyen sokak köpekleri ile birbirlerine alistirilip oynatabilirsiniz. Veya size yakın yaşayan köpek sahipleri vardır mutlaka gezdirirken görünce salın oynasınlar

Mehmetkr

Birbirlerine zarar vermeden oynuyorlarsa neden boyut farkı önemli ki?

Mehmetkr

Anladım dediğinizi ama bircok köpek yetiştirilme şekillerinden dolayı çok daha toleranslı oluyor. Köpekleri bırakın geçin eve onlar oynasın demiyorum zaten. Başlarında durun köpeklerden biri rahatsız olmaya başlarsa ayirirsiniz

zibityus

kestiremeyelebilirsiniz demek daha doğru.

zibityus

bu yüzden ölüm ve yaralanma tecrübe eden insanlar da var

escr12

Oynamaları için arıyordum. Sokak köpekleri çok saldırgan buralarda rahatça tuvalete bile çıkaramıyoruz. Köpeğimin daha önce hiç arkadaşı olmadığı için huyunu bildiğimiz bir köpekle arkadaş olmasını istiyorum çünkü köpeğim diğer köpeği kışkırtabilir bunu bilemem çünkü hiç denemedik daha önce :)