Sokak Kedilerimin Beslenmesinl

zeynepcerez

Uzun zamandır sokaktaki canlarımı sabah salam ve ciğerle akşam kuru mamayla besliyorum.Kuru mamaya geçiş yapmak istedim,reflex alıyorum ama kıyamıyorum nasıl alistirabilirim ya da eski düzenimde mi kalmaliyim

1 CEVAP

winrina_

Öncelikle salam her gün verilmez çiğ ve insanlara bile zararlı.Hatta direk salam vermeti bırakın.Ciğeride çiğ veriyorsanız ve her gün veriyorsanız yine zararlı fazla a vitamini alırlar ve çiğ besinler parazit yapar.Ciğeri haftada 1 kez haşlayıp verebilirsiniz onun dışında kuru mama,yaş mama ve haşlanmış et (sakatat değil)