Kedim Dışarı Çıkmak İstiyor

onurgozlet

İyi günler 2 gündür kedim çelik kapı önünde miyavlayıp çıkmak istiyor dün akşam kendiliğinde zıplayıp kapıyı açmış apartmanda yakaladım bunun sebebi nedir ? Kısırlaşalı 1 ay oluyor.

2 CEVAP

sugartgecat

erkek kedilerde kısırlaştırdıktan bi süre sonra yine devam ediyo kızgınlık zamanla geciyo

naininna

erkek kedilerde bi sure devam ediyor sen simdi idare etmeye calis eğer devam ederse kisirlastirma ameliyatı yapan veterineri arayıp sor