Kedim Hapşırıyor. Grip Çorbası Nasıl Yapabilirim

berkeozdede

Arkadaşlar kedim için faydalı grip çorbası nasıl yapabilirim onun için. Besleyici

3 CEVAP

Ozge00

Kış gelince oyle oluyor. Bizimki de ayni. Grip çorbası hiç duymadım, merak ettim açıkçası kullanan var mi ki :/

winrina_

Haşlanmış et suyuyla yapılıyor.Youtubde yada Google'a yazarsanız çıkar illa

elsakedi

Kediye mama harici bir şey vermeyin diyolarlar ama bilemedim benimki de hapşırdı bir kaç kez acaba hazır bir vitamin ilaç yok mudur alsak