Fiv Virüsü Pozitif

Ayben02

Kedimin bugün fiv testi pozitif çıktı 😿 tedaviye başladık ama viral bir hastalık olduğu için ve direkt immün sistemi etkilediği için bağışıklığını güçlendirmek istiyorum
1- önerebileceğiniz bağışıklık güçlendirici nelerdir
2- şuan mystic kullanıyorum ama bir tık kaliteli mamaya geçmemek istiyorum daha iyi gelebileceğini düşündüğünüz mamalar nelerdir
3- kedimin su tüketimi az olduğu için toptan alabileceğim uygun fiyatlı yaş mama nelerdir

Bütçemi biraz zorlayacak ama şu an zorlamazsam ilerde daha büyük masraflar çıkar diye korkuyorum

10 CEVAP

Berrefilizzz

Benim kedimin bağışıklığı çok düşük çıkmıştı hatta buraya yazmıştım immuneks kullanıyorum şu an memnunum fiyatı 50 tl ama baya gidiyor 6 aydır 1cc veriyorum hala yarısına bile gelemedik gecmis olsun

winrina_

Pet urada sitesinde şuan gimcat 5 TL.Onun dışınd primacat var

winrina_

Felicia yaş manada olur

winrina_

MyStic ten iyi olarak brit kedi mamasını bakabilirsiniz

winrina_

Ve veterinere danışarak Kizin desteği yapabilirsiniz macun yada hap olarak var.gimcat Multi vit de olur

winrina_

Felicia yaş mama olarak iyi.İçerik olarak gerçek et yok.Gerçek et olan mama almak şuan ki durum için daha iyi olur bence

winrina_

Kuru mamada gerçek et yok*

winrina_

Ve veterinere danışarak Kizin desteği yapabilirsiniz macun yada hap olarak var.gimcat Multi vit de olur

winrina_

Ve veterinere danışarak lizin desteği yapabilirsiniz macun yada hap olarak var.gimcat Multi vit de olur

Ayben02

Felicia numune siparişi vermistim severlerse onu alayım mı