Karma Aşı 2.Doz

edayimben

Merhaba, kedime 21 gün önce karma aşı yaptırmıştık bugün de 2.doz yaptıracaktık ama bugün veteriner izinliymiş o yüzden pazartesi günü yaptıracağız yani 2. dozu 23 gün sonra olacak herhangi bir sıkıntı olur mu?

2 CEVAP

Kultigin

Aynı durum bende de var. Normalde geçtiğimiz pazartesi 21. Gündü fakat ellerinde aşı olmadığı için yarın götüreceğim. Sorun olur mu dedim. Genelde 1 aya kadar sorun olmaz dediler.

kaanpolat

2 gün sorun olmazmış ama 3 4. Gün geçmemesi gerekiyormuş ben 22. Günde yaptırmak zorunda kaldım