Kedim Ve Yeni Köpek

seliinkececi

Evimde kedim vardi zaten annemler evde bakmak icin yavru köpek getirdiler yani artik kopegimiz de var... Kedim çok tisliyor nasil alistirabilirim? Kopekler hakkinda bilgim de yok bilgisi olan bilgi verebilir mi? Kopek 2 aylik terrier kedim 7 aylik tekir. Ikisi de erkek. Cevap yazarsaniz sevinirim:(

5 CEVAP

elsakedi

Köpeğin kokusu olan bir şeyle oynatmaya çalışın onun kokusuna alışmalı önce ondan sonra anca

Mehmetkr

Köpek daha çok küçük kedinize zarar veremez kedinizi köpeğe alistirabilirseniz köpek zaten alışmakta sıkıntı çekmeyecektir. Dikkat etmeniz gereken köpeğin zarar görmemesi.

seliinkececi

kedim zaten yaklasmakta bile sıkıntı cekiyor suan patisini cok kullanan bi kedi degil koklayip gidiyor sadece. umarim alisirlar:'( @Mehmetkr

Mehmetkr

O zaman sıkıntı olmaz diğer arkadaşın da dediği gibi köpeğin kokusu olan birşeyle oynatın kedinizi köpek için de YouTubedan daha kolay bilgi edinebilirsiniz

zibityus

hemen bir araya getirelim oynasınlar kafasında hareket ettiniz muhtemelen ama birbirlerini görmeden önce koku bağlantısını kurmalıydınız, birbirlerini kokusunun sindiği eşyaları koklatın önce. sonra köpeği bütün odalara serbest bırakmayın, evi tanısın diye düşünüp. önce bir odada dursun sizinle beraber yavaş yavaş evi keşfetsin.