Kedi Vitamin

Anonymus944867

Resimlerdeki vitaminleri aldım bugün sizce arasında gereksiz olan var mı sipariş iptali yapabilirim? (Kedim 5 aylık)

8 CEVAP

Anonymus386040

Kitten paste kullansanız yeterli diğerlerini niye aldınız anlamadım çok fazla vitamin iyi değildir aynı anda kullanmayın sakın

Anonymus386040

Tüyleri için de vermenize gerek yok ki. Normal kitten macunu kullansanız zaten yeterli olacaktır. Boş yere kullanmayın iade edin. Keşke bir danışsaydınız almadan önce. Evet aldığınız ürünlerin hiçbiri kötü değil ama sonuçta her şeyin fazlası zarardır

Tengu

Mamasının içeriği iyi ise sadece macun kafi. Çok fazla vitamin vs verirseniz ilerde idrar yollarında tıkanma böbrekte taş gibi problemler olabilir. Böyle şeyleri kullanmadan önce veterinerinize danışın

Anonymus944867

Biotin tüyleri için ara sıra vereceğim diğerini iade edebilirim haklısınız

Denizygt

Bencede hem vitamin hem tüy sağlığı için gimcatın vitamin macunu yeterli

Anonymus944867

2 3 gün kitten paste 1 2 gün de biotin li olandan vereceğim

Salihaylmz

Çok fazla vitamin kediye zarar verir tıpkı insana verdiği zarar gibi. Her seyin fazlası zarardır bence. Ben olsam malt alirdim sadece

Meles

Sadece malt macunu ve kitten pasta yeterli olacaktır. Extra ürünler kedinize zarar verebilir çok fazla kullanmama taraftarıyım