Göz Akıntısı

meryemnurcam

8 aylık bir kedim var adı Bıdık 2 aylıkken yanımıza geldi ve benim güzel kızım oldu. Yalnız tek sorunu gözü. Sol gözünde akıntı var. Uzun süredir gayet normaldi ilk geldiğinde gözü için ilaç aldık ve geçirdik sadece diğerinden daha küçüktü ama bu sıralar akıntı olmaya başladı ve sildiğimde peçete turuncu ve kırmızı arasında bir renge dönüşüyor. Veterinere götürme durumum yok ne yapmalıyım?

2 CEVAP

alabalik32

Aynısını bende yaşadım. Ara arada yaşıyoruz halen. Sabah akşam bayat çay demiyle silin gözlerini. Genta damladan da her gün 1 damla sorunlu göze damlatın.

Themis_hy

Papatya çayı iyi geliyor. Pamuğu çaya batırıp silin