Yaş Mama

Kedime türlü markaların yaş mamalarını denettim ama yanına bile yaklaşmıyor. Önerdiğiniz bir marka var mı? Belki denememişimdir..:(

6 CEVAP

EsmaMer

Denemediyseniz me o'nun sıvı ödül mamalarını ve yaş mamalarını bir deneyin derim

Salihaylmz

Denemediyseniz gimcat ve nd öneririm. Buyuk ihtimal denemissinizdir ama ben gene de yazayım dedim. Hem icerik olarak güzeller hem de yavru kedim severek yiyor

senaau

Bazı kediler tuketmiyor. Arkadaşım kedisini 1 aylıkken sahiplendi haliyle ilk zamanlar sürekli yaş mamayla beslemelerine rağmen kuru mamaya geçince yaş mama yememeye başladı. Bende çok şaşırdım. Biz yavru kendimizi kuru mamaya geçirene kadar çok zorlandık. Birkaç gün misafirim oldu arkadaşımın kedisi evde 5 çeşit farklı markanın farklı aromalı yaş maması vardı her birini açtım yemedi. Daha sonra arkadaşıma sordugumda yemediğini söyledi onların da aldıklarina ağzını surmuyomus hiç. Bu konuda yapılacak birşey yok heralde :D

senaau

Benim de mahallede baktığım bı kedi hamileyken süt yapsın diye bir sürü yaş mama aldım hiçbirini yemedi 2 kez doğum yaptı iki hamilelik sürecinde de emzirirken de herşeyi denedim patilerine sürdüm yalayıp tadını alsın yer diye yok yemiyor hiçbir şekilde

Ozge00

Et yiyorsa evde kendiniz de yapabilirsiniz, burda tarifler var.
Bir de patisine veya ağzına sürmeyi deneyin. Tadini alinca yiyor. Daha önce benimki yoğurt yemiyordu, ağzına sürdüm ondan sorna kendi yemeye başladı.

Herkese çok teşekkür ederim🙏🏻