Orijende Neden Kısır Kedi Maması Yok

NURSENA123

nedeni nedir sizce

4 CEVAP

sforselin

Tüm yaşam evrelerinde kullanılabilecek mamalar olduğunu söylüyorlar. Ama kilolu ya da kilo almaya meyilli kediler için kullanılabilecek, kısır kedi maması yerine geçebilecek bir mama çeşitleri var.

EsmaMer

Diğer mamalarını kullanıp kilo alma durumunda fit&trim kilolu kedi için olanına bakabilirsiniz. Kısır kedi için yok maalesef.

kaanpolat

Fit trim var Acana yeni çıkar ama

kaanpolat

Acana nın var orijen de Acana da aynı aslında Bi fark görmedim ben sadece orijen %10 daha fazla et var orijen nin fit trim var Bi tek