Kedimi Kısırlaştırdık Nd Den Hangisi

NURSENA123

nd nin bal kabaklı bıldırcınlısı mı yoksa narlı tavuklu mu

5 CEVAP

Anonymus386040

İçeriklerine bakmadım ama et türü haricinde bir fark olduğunu sanmıyorum ikisinden birini alın farketmez hangisini seviyorsa onu yesin

sforselin

Bıldırcınlıyı seçiyorum. Tamamen kişisel tercih ama jbbjxjxj Bıldırcın doğal avları olduğu için daha uygun gibi geliyor. Yaban domuzlu elmalı da olabilir. Karbonhidrat oranı daha azdı diye hatırlıyorum

sforselin

*yaban domuzlunun kısır maması olmayabilir kontrol etmedim

EsmaMer

Bıldırcınlıyı seçerdim ben olsam :)

begister

ben balıklısını yedirirken narlı tavukluya geçtim kısırlaştığı için, beğenmez diye düşünmüştüm ama aynı şekilde iştahlı yemeye devam ediyo