Kedi Malti Onerisi

defnecaldir

Merhabalar kedim 9 aylik olmak uzere ve artik malt vermeye baslamayi dusunuyoruz siz hangi markayi onerirsiniz cevaplarsaniz sevinirim

4 CEVAP

Anonymus386040

Öncelikle 5. aydan itibaren başlamanız gerekiyordu zaten.

Marka olarak Gimcat en iyisidir. Onun haricinde Trixie de alabilirsiniz ama 1 tık daha düşüktür Gimcat'e göre. Diğer markalar da var ama benim tavsiye edebileceğim bu 2 marka var sadece.

defnecaldir

Cok teşekkürler aslinda en bilindik en karsimiza çıkan gimcat ama digerlerine gore bi tik daha pahali o yuzden cok emin olamamistim

Anonymus386040

Pahalı olmasına bakmayın zaten malt macunlar hemen biten şeyler değil yani biz 100 gramlık macunu resmen 4-5 ayda bitiriyoruz o yüzden 4-5 ayda 1 vereceğiniz para çok değil. Alacakken kalitelisini alın yani öneririm

sforselin

Gimcat dışında beaphar, diafarm, zoovital aklıma gelenler. Trixie'nin bazı çeşitlerinde şeker vardı sanırım. Dikkat edin alırken :)